Akcesoria łazienkowe

Akcesoria łazienkowe to klucz do funkcjonalnej estetyki łazienki – nie tylko zwiększają użyteczność pomieszczenia, ale także budują wyjątkowy klimat wystroju. Odpowiednio dobrane akcesoria łazienkowe wpływają na ergonomię pomieszczenia i dopasowują go do Ciebie, tworząc bezpieczną przestrzeń, w której możesz poczuć się jak w domu

W Homla znajdziesz eleganckie dozowniki do mydła, mydelniczki, kubki łazienkowe i szczotki do WC. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem tradycyjnego scandi czy lepiej czujesz się w eleganckich wnętrzach w stylu glamour, w naszym sklepie internetowym na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Cena
Kolor
Pomieszczenie
Kategoria
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Długość (cm)
Średnica (cm)
Linia
Kolekcja
Marka
Mniej filtrów - Więcej filtrów +
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 73-87 z 87

Ustaw kierunek malejący
  1. promo

  2. Baner cena wow

Strona

Akcesoria łazienkowe to kategoria produktów, którą uwielbiają miłośnicy nieustannych zmian w aranżacji – można wymieniać pojedyncze elementy lub całe zestawy i niewielkim kosztem odświeżać swoje wnętrza. Akcesoria łazienkowe, takie jak mydelniczki, dozowniki na mydło, kubki na szczoteczki czy szczotki do WC, to elementy niezbędne w każdej łazience. Pomagają zachować czystość i porządek, a także zorganizować przestrzeń.

Mydelniczka czy dozownik na mydło? – oto jest pytanie

Wiele osób zadaje sobie to pytanie podczas aranżowania łazienki. Odpowiedź jest prosta – najlepiej jedno i drugie! Mydelniczka sprawdza się, kiedy częściej wykorzystujesz mydło w kostce, gdyż zapobiega powstawaniu na armaturze plam z rozpuszczających się tłuszczy i substancji zagęszczających. Mydło w kostce jest rozwiązaniem tańszym, ale czysto teoretycznie mniej higienicznym – na wilgotnej kostce mogą namnażać się bakterie. Dozowniki do mydła pozwalają natomiast na precyzyjne dozowanie ilości płynu, dzięki czemu zużywasz go mniej.

Kubki na szczoteczki do zębów i nie tylko

Kubki łazienkowe to także istotny element aranżacji każdej łazienki. Chociaż najczęściej wykorzystywane są do przechowywania szczoteczek na zęby, mają niezliczoną ilość zastosowań – mogą służyć także do przechowywania biżuterii, której nie chcesz zamoczyć pod prysznicem lub podczas mycia dłoni, jako kubki na pędzle do makijażu lub na grzebienie i szczotki. Kubki do łazienki pozwalają uporządkować przestrzeń i posegregować przedmioty na blacie, a tym samym tworzą dodatkową wolną przestrzeń – której w łazienkach przecież zawsze za mało.

W pogoni za modą – akcesoria łazienkowe na ratunek

Moda, również na gruncie aranżacji wnętrz, zmienia się bardzo szybko. Chociaż niektóre style okazują się ponadczasowe – jak np. uwielbiany już od dekady tradycyjne scandi i wszelkie jego łączone odmiany (np. scandi boho) – nie każdy z trendów aranżacyjnych ma tyle szczęścia. Najczęściej zmieniają się modne kolory. Jeśli nie chcesz malować łazienki co roku i przeprowadzać co sezon generalnego remontu, warto postawić na stonowane odcienie ścian, a modne w danym roku printy i odcienie wprowadzać właśnie poprzez akcesoria łazienkowe i tekstylia, które łatwo można wymienić.

Akcesoria łazienkowe – spójność to podstawa

Akcesoria łazienkowe powinny tworzyć spójną całość pod kątem estetyki, aby jednoznacznie określać klimat aranżacji i tworzyć wrażenie harmonii we wnętrzu. Zbyt wiele kolorów, materiałów i stylów w jednym pomieszczeniu może bowiem skutkować poczuciem chaosu i ciągłego nieporządku. Najlepiej, jeśli mydelniczka, kubek na szczotki i np. szczotka do WC pochodzą z jednej kolekcji – można być pewnym, że będą utrzymane w takiej samej kolorystyce, wykonane z tych samych materiałów i ozdobione takim samym deseniem. Tak opisane produkty znajdziesz w naszym sklepie internetowym – nie musisz komponować zestawów sam, zrobiliśmy to dla Ciebie!