BABABOI Taca prostokątna we wzór liści 20x13x3 cm

W magazynie
23,99 zł 29,99 zł
Taniej o 20% (-6,00 zł)

Odbiór w salonie - 0 zł

Termin realizacji 1 dzień

Dostawa kurierem - 15,00 zł

Termin realizacji 3-5 dni

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności
Opis produktu

Jeśli na co dzień potrzebujesz częstego i intensywnego kontaktu z naturą, z pewnością w domu starasz się otaczać przedmiotami, które będą choć namiastką bliskości przyrody. Powinna do nich dołączyć taca we wzór liści BABABOI. Jej kolor - ciemna, intensywna zieleń – oraz ciekawe tłoczenia sprawiają, że wygląda, jakby była wplatana z egzotycznych roślin i kupiona na targu w jakimś ciepłym, kolorowym i bardzo odległym kraju.


Przeznaczenie

Taca BARABOI może spełniać bardzo wiele funkcji. W kuchni posłuży Ci jako talerz lub półmisek, pozwalając na niezwykle efektowne podawanie dań na stół. Może jednak również pełnić funkcję ozdobnej podstawki, na której umieścisz drobne przedmioty. W każdym kontekście uwagę przyciągać będzie jej artystyczna dusza i intensywny, głęboki odcień zieleni.

Cechy charakterystyczne

Prostokątna taca BARABOI ma wymiary 20x13cm. Me lekko podniesione brzegi, dzięki czemu jej zawartość nie zsuwa się, a w przypadku jedzenia również nie kapie. Ma ciemnozielony kolor, a jej powierzchnia pokryta jest ciekawym wzorem przypominającym splecione ze sobą liście. Pokryta jest warstwą szkliwa, która nadaje jej połysku.

Materiał

Przedmiot wykonany został z dolomitu.

SKU: DDETAOZ164585
EAN: 5902869994320
Waga: 1.00
Kolekcja: BASIC
Kolor: ZIELONY
Szerokość (cm): 13.00
Długość (cm): 13.00
Linia: BABABOI
Materiał: dolomit