CERERIA MOLLA

Zapas BOTIQUE do dyfuzora Mediterranean Blue 0,2 l

W magazynie
99,90 zł

Odbiór w salonie - 0 zł

Termin realizacji 1 dzień

Dostawa od 9,99 zł

Zamówienia złożone do 15:00 wysyłamy tego samego dnia

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności
Opis produktu

Przeznaczenie

Płyn zawiera składniki zapachowe, który wlewa się do dyfuzora i następnie wkłada sie do niego porowate, rattanowe patyczki. Sztyfty nasiąkają płynem, który dzięki 30% zawartości alkoholu następnie odparowuje z ich powierzchni. Dzięki temu dyfuzor intensywnie i równomiernie perfumuje otoczenie.  Drobne cząsteczki zapachu są rozprowadzane w pomieszczeniu przez długi czas.

Cechy charakterystyczne

Elegancka, orzeźwiająca kompozycja, zbudowana na kontraście ciężkiego aromatu białych kwiatów, przeplatanego kroplami czystego cytrusowego zapachu, a wszystko okraszone orzeźwiającym zapachem Morza Śródziemnego. Dyfuzor doskonale nada się do ponownego napełnienia lub uzupełnienia dyfuzora o pojemności 100 ml o tej samej kompozycji zapachowej, wystarczając na maksymalnie pełne dwa uzupełnienia.

Materiał

Zapas do dyfuzora Mediterranean Blue zawiera 200 ml płynu umieszczonego w wykonanej z plastiku, przezroczystej buteleczce z etykietą w kolorze czarnym, umożliwiającą łatwą jego identyfikację - nie trzeba będzie jej otwierać w celu rozpoznania zapachu. Niewielkie rozmiary buteleczki pozwolą na jej łatwe przechowywanie. Ponadto nadaje się ona do recyklingu.

SKU:206049
EAN:8424405013519
Marka:CERERIA MOLLA
Materiał:SZKŁO
Kolekcja:BASIC
Kolor:CZARNY
Linia:BOTIQUE
Pojemność (l):0.20
Opinie
Napisz własną recenzję
Twoja ocena
Opinia Zweryfikowana- Ta opinia została zweryfikowana