CRAKLE Talerz deserowy oliwkowy 20x17 cm

W magazynie
12,99 zł 19,99 zł
Taniej o 35% (-7,00 zł)

Odbiór w salonie - 0 zł

Termin realizacji 1 dzień

Dostawa kurierem - 15,00 zł

Termin realizacji 3-5 dni

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności
Opis produktu

Naczynia z serii CRAKLE w kolorze oliwkowym wzbudzają dużo emocji. Patrząc na nie możesz mieć wrażenie, że pochodzą wprost z gabloty muzealnej, dokąd trafiły wprost po wyłowieniu z dna Morza Śródziemnego i stanowią ostatnie ślady jakiejś zaginionej cywilizacji. Bez wątpienia mają artystyczną duszę i zachwycą każdego, kto otrzyma na nich posiłek do zjedzenia.


Przeznaczenie

Naczynia z serii CRAKLE dostępne są sprzedaży na sztuki – tylko Ty decydujesz jakie elementy i ile ich potrzebujesz, tworząc zastawę swoich marzeń. Zdecydowanie powinien się wśród nich znaleźć talerz deserowy – idealny do podawania przekąsek, kanapek, ciast czy dodatków do głównego dania. Będzie bardzo przydatny bez względu na to, czy zdecydujesz się na pełną zastawę CRAKLE czy jedynie na naczynia tworzące serwis kawowy.

Cechy charakterystyczne

Talerzyk deserowy CRAKLE ma kształt nieregularnej elipsy. Wykonany jest z kamionki w kolorze oliwkowej żółci. Od spodu jest matowy, natomiast jego wierzch pokryty jest błyszczącą warstwą szkliwa, którego dodatkową ozdobą są delikatne pęknięcia.

Materiał

Talerz wykonany został z kamionki.

SKU: JZSTALE164373
EAN: 5902869990605
Waga: 0.35
Kolekcja: BASIC
Kolor: ŻÓŁTY
Szerokość (cm): 17.00
Długość (cm): 20.00
Linia: CRAKLE
Materiał: kamionka