CRAKLE Talerz obiadowy szary 28x24 cm

W magazynie
23,99 zł 29,99 zł
Taniej o 20% (-6,00 zł)

Odbiór w salonie - 0 zł

Termin realizacji 1 dzień

Dostawa kurierem - 15,00 zł

Termin realizacji 3-5 dni

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności
Opis produktu

Seria CRAKLE to zachwycające naczynia, które dzięki zastosowaniu pewnych nieregularności w kształcie i fakturze przypominają do złudzenia rękodzieło. Ma ona bardzo dużo elementów w kilku wersjach kolorystycznych, więc samodzielnie możesz skompletować taki zestaw, który Ci odpowiada. I kształt i wybarwienie jest na tyle neutralne, że łatwo połączysz je z innymi posiadanymi przez Ciebie naczyniami.


Przeznaczenie

Talerz obiadowy CRAKLE w kolorze szarym znajdzie swoje miejsce wśród ulubionych naczyń w każdej kuchni. Ze względu na wyjątkowy design, podane na nim dania będą wyglądały jak z najlepszej restauracji. Jego kolor jest bardzo stonowany i z pewnością nie będą odciągały uwagi od najważniejszego – jedzenia. Ze względu na brak tłoczeń, talerz CRAKLE możesz również wykorzystać jako niewielki półmisek.

Cechy charakterystyczne

Talerz obiadowy CRAKLE ma nieregularny kształt i wymiary 28x24cm. Ma ciemnoszary kolor i z zewnątrz jest matowy, natomiast środek został pokryty połyskującą warstwą szkliwa, na której widnieje delikatna pajęczyna pęknięć.

Materiał

Wszystkie naczynia z serii CRAKLE wykonane zostały z kamionki.

SKU: JZSTALE164364
EAN: 5902869990452
Waga: 0.82
Kolekcja: BASIC
Kolor: SZARY
Szerokość (cm): 24.00
Długość (cm): 28.00
Linia: CRAKLE
Materiał: kamionka