CRAKLE Talerzyk mały szary 15x12 cm

W magazynie
10,39 zł 12,99 zł
Taniej o 20% (-2,60 zł)

Odbiór w salonie - 0 zł

Termin realizacji 1 dzień

Dostawa kurierem - 15,00 zł

Termin realizacji 3-5 dni

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności
Opis produktu

Uwielbiasz ceramiczne rękodzieło? Jednak obawiasz się, że jest zbyt kruche, żeby korzystać z niego na co dzień? Seria CRAKLE jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Jej elementy mają urok ręcznie robionych naczyń, jednocześnie mając od nich znacznie większą trwałość. To idealny kompromis, który pozwoli Ci osiągnąć niepowtarzalny efekt na Twoim stole.


Przeznaczenie

Seria CRAKLE to jedna z tych propozycji, które pozwalają Ci stworzyć zastawę stołową, odpowiadającą dokładnie Twoim potrzebom. Wybierając poszczególne elementy możesz stworzyć zestaw pozwalający na podanie pełnego obiadu dla 16 osób, albo zebrać naczynia pozwalające Ci podać kawę i ciasto wyłącznie swoim domownikom. Wybór należy do Ciebie, ale w każdym z tych wariantów przyda Ci się mały szary talerzyk CRAKLE.

Cechy charakterystyczne

Szary talerzyk CRAKLE ma wymiary 15x12cm. Jego kształt jest bardzo nietypowy - lekko wydłużony i zaokrąglony. Jego spód jest gładki, natomiast wierzch pokryty został przypominająca szkliwo warstwą, która lekko się błyszczy. Pokryta jest ona delikatną faktura pęknięć.

Materiał

Talerzyk wykonany jest w całości z kamionki.

SKU: JZSTALE164367
EAN: 5902869990513
Waga: 0.16
Kolekcja: BASIC
Kolor: SZARY
Szerokość (cm): 12.00
Długość (cm): 15.00
Linia: CRAKLE
Materiał: kamionka