TYLKO DO PONIEDZIAŁKU 28.06. DARMOWA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH ZA MINIMUM 50 ZŁ / SZCZEGÓŁY SPRAWDZISZ TUTAJ

KALLISTO Lampion szklany transparentny 8x8x6 cm

W magazynie
19,99 zł

Odbiór w salonie - 0 zł

Termin realizacji 1 dzień

Dostawa kurierem - 15,00 zł

Termin realizacji 3-5 dni

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności
Opis produktu

Jeśli poszukując dekoracji do swojego mieszkania, natkniesz się na lampion KALLISTO, z pewnością od razu zakochasz się w tym, w jaki sposób rozświetla swoje otoczenie. Przeświecające przez niego światło świecy robi piorunujące wrażenie – wprost trudno uwierzyć, że efekt taki można uzyskać bez zastosowania światła elektrycznego.


Przeznaczenie

Wykonany z grubego szkła lampion KALLISTO swoją formą odwołuje się nieco do tradycji kryształów. Jednak to, co odróżnia go od znanego nam wzornictwa jest jego barwa – przezroczyste szkło, lekko opalizujące jak powierzchnia bańki mydlanej sprawia, że światło nabiera nowego charakteru. Będzie wspaniale wyglądał zarówno we wnętrzach, jak i w plenerze. Ze względu na niewielkie rozmiary, najlepiej używać go ze świecami typu tealight.

Cechy charakterystyczne

Lampion KALLISTO to szklane naczynie, wyglądające jak niewielka kula. Jego ścianki od zewnętrznej strony pokryte są tłoczeniem o trójkątnym kształcie. Przezroczyste szkło wybarwione zostało w tęczowe refleksy. Przedmiot ma wymiary 8x8x6 cm.

Materiał

Lampion został wykonany w całości ze szkła.

SKU: DDELAMP164460
EAN: 5902869991855
Waga: 1.00
Kolekcja: BASIC
Kolor: TRANSPARENTNY
Szerokość (cm): 8.00
Długość (cm): 8.00
Średnica (cm): 8.00
Linia: KALLISTO
Materiał: szkło