Tylko teraz -20% na wszystko*
NIE CZEKAJ! OGRANICZONA ILOŚĆ PRODUKTÓW
NIE CZEKAJ
OGRANICZONA ILOŚĆ PRODUKTÓW

DARMOWA DOSTAWA  PRZY ZAMÓWIENIACH ZA MINIMUM 149 ZŁ / SZCZEGÓŁY SPRAWDZISZ TUTAJ

LAKEN Tarka z pojemnikiem 19x11 cm

W magazynie
15,99 zł 19,99 zł
Taniej o 20% (-4,00 zł)

Odbiór w salonie - 0 zł

Termin realizacji 1 dzień

Dostawa kurierem - 15,00 zł

Termin realizacji do 2 dni

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności
Opis produktu

Szczególnie w małej kuchni niezwykle ważne jest takie dobieranie jej wyposażenia, żeby było ono uniwersalne i łatwe w przechowywaniu .W tej sposób możemy osiągnąć pełną funkcjonalność nawet bardzo niewielkiej przestrzeni. Sprytne rozwiązania są zawsze mile widziane! Z pewnością należy do nich tarka z pojemnikiem LAKEN.


Przeznaczenie

To połączenie dwóch niezbędnych w kuchni przedmiotów – tarki, dzięki której przygotujesz ulubione surówki czy placki ziemniaczane, i pojemnika, który wykorzystasz do przechowywania składników lub gotowych dań w lodówce czy zamrażarce. Co więcej, umieszczając tarkę na pojemniku, możesz trzeć produkty bez robienia bałaganu.

Cechy charakterystyczne

Zestaw składa się z prostokątnego pojemnika o wymiarach 19x11cm i trzech pasujących do niego pokrywek. Dwie wykonane są z metalu i wyposażone w otwory do rozdrabniania jedzenia w dwóch różnych rozmiarach. Trzecia, niesłużąca do tarcia, zapobiega wysychaniu jedzenia.

Materiał

Pojemnik i jedna z przykrywek wykonane zostały z tworzywa sztucznego. Wieczka, które pełnią funkcję tarek są ze stali nierdzewnej. Aby zapewnić długą żywotność całego zestawu, myj go wyłącznie ręcznie.

SKU: KAKAKKI164436
EAN: 5902869991060
Waga: 0.20
Kolekcja: BASIC
Kolor: CZARNY
Szerokość (cm): 11.00
Długość (cm): 19.00
Linia: LAKEN
Materiał: tworzywo sztuczne