LIOR Lampion czarny 11x21 cm

W magazynie
24,99 zł 39,99 zł
Taniej o 38% (-15,00 zł)

Odbiór w salonie - 0 zł

Termin realizacji 1 dzień

Dostawa kurierem - 15,00 zł

Termin realizacji 3-5 dni

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności
Opis produktu

Kiedy w XIX wieku burzono krakowski ratusz, w jego podziemiach, gdzie dawniej znajdowało się więzienie, znaleziono średniowieczne narzędzia używane do tortur. Za grosze kupił je od pracowników budowlanych znany malarz, Jan Matejko. Wśród nich znalazła się również latarnia – ręcznie wykuta z poczerniałego od opływu czasu żelaza. Podobne wrażenie robi lampion LIOR, w którego wyglądzie można dostrzec inspirację podobnymi zabytkowymi artefaktami.


Przeznaczenie

Czarny lampion LIOR wygląda jak rekwizyt z filmu historycznego, którego akcja osadzona jest w dalekiej przeszłości. Będzie robił piorunujące wrażenie wieczorem, szczególnie w plenerze, kiedy jedną rzeczą widoczną w ciemności będzie światło przeświecające przez otwory w jego ściankach. Dzięki temu, że wykonany jest z metalu, jest niezwykle trwały.

Cechy charakterystyczne

Lampion LIOR ma kształt walca, którego ścianki zostały wycięte tak, że pokrywają je okrągłe otwory. W jego górnej części zamocowany jest uchwyt, który sprawia, że można go nie tylko postawić, ale także powiesić. Ma jednolity, czarny kolor. Ze względu na to, że ma wymiary 11x21cm, możesz korzystać z niego za pomocą świec typu tealight, ale także znacznie większych.

Materiał

Lampion wykonany został z metalu.

SKU: DDELAMP164470
EAN: 5902869993620
Waga: 1.00
Kolekcja: BASIC
Kolor: CZARNY
Średnica (cm): 11.00
Linia: LIOR
Materiał: metal