DARMOWA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH ZA MINIMUM 50 ZŁ / SZCZEGÓŁY SPRAWDZISZ TUTAJ

MINER Szkatułka naturalna 19x12x7 cm

W magazynie
39,99 zł

Odbiór w salonie - 0 zł

Termin realizacji 1 dzień

Dostawa kurierem - 15,00 zł

Termin realizacji do 2 dni

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności
Opis produktu

W przeciętnym domu sporo jest niewielkich przedmiotów o sporej wartości sentymentalnej, chociaż często ich wartość materialna jest niewielka. Zdarza się, że trudno znaleźć na nie odpowiednie miejsce, w którym można bezpiecznie je przechowywać. Odpowiedzią na ten problem jest szkatułka MINER. Będzie ona również przeuroczą dekoracją Twojego wnętrza.


Przeznaczenie

Zdobienia zastosowane do produkcji szkatułki MINER sprawiają wrażenie, jakby była ona rękodziełem przywiezionym z dalekiej podróży. Ma wieczko zapinane na zatrzask, dzięki któremu nie musisz obawiać się, że jej zawartość się rozsypie. Neutralna kolorystyka sprawdzi się w niemal każdym wnętrzu. Jej środek ma czarny kolor, dzięki czemu wygląda bardzo elegancko.

Cechy charakterystyczne

Szkatułka MINER ma kształt prostokąta o mocno zaokrąglonych rogach. Jej boki wyłożone są beżową, plecioną matą. Wieczko z wierzchu pokryto materiałem przypominającym skórę węża, z niego wykonano również pasek do zapięcia, jest ono zabezpieczone za pomocą czarnej tasiemki. W środku skrzyneczka wyłożona jest czarnym materiałem.

Materiał

Szkatułka w całości wykonana jest z tworzywa sztucznego.

SKU: DDESZKA164573
EAN: 5902869994931
Waga: 1.00
Kolekcja: BASIC
Kolor: NATURALNY
Szerokość (cm): 19.00
Długość (cm): 12.00
Linia: MINER
Materiał: TWORZYWO SZTUCZNE
Opinie
Napisz własną recenzję
Twoja ocena