W okresie świątecznym czas realizacji zamówień może się wydłużyć do 10 dni roboczych! Więcej informacji znajdziesz tutaj

Więcej widoków

STOR Sukulent w donicy 13x13 cm

19,99 zł

Ref: DDESZKW158421

Ean: 5902869935958

DARMOWA DOSTAWA więcej informacji
od99PLN
Sprawdź dostępność
w salonach stacjonarnych

Opis

Szczegóły

Chcesz cieszyć się pięknymi roślinami przez cały rok i niezależnie od pogody? Najprościej sięgnąć po sztuczne odpowiedniki roślin, które zawsze wyglądają świeżo oraz pięknie.


Przeznaczenie

Sukulent w donicy STOR prezentuje się szykownie i elegancko, dlatego będzie wyjątkową dekoracją w każdym pomieszczeniu. Nawet prostym wnętrzom nada charakteru. Ciekawym sposobem na aranżację rośliny jest umieszczenie jej w specjalnym kloszu bądź lampionie.


Cechy charakterystyczne

Sztuczna roślina umieszczona jest w dwukolorowej doniczce. Szara i biała część oddzielone są srebrnym paskiem. Z kolei wnętrze wyłożone jest kamyczkami stanowiącymi podłoże na sukulenta. Realistyczne oddanie szczegółów sprawia, że roślina o wymiarach 13x13 cm wygląda jak prawdziwa.


Materiał

Doniczka została zrobiona z cementu, który cechuje się wysoką wytrzymałością. Surowiec zapewni, że roślina będzie stała stabilnie. Pozostałe elementy wykonano z tworzywa sztucznego. Dzięki temu roślina posłuży nam przez długi czas.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga 0,2 kg
Kolekcja BASIC
Kolor srebrny
Linia BASIC